Золото під відсотки

Золото під відсотки

Золото завжди було твердій грошовій валютою, твердо зберігала свою цінність під час будь-яких економічних криз.

У той час, коли паперові купюри знецінюються, золото в ціні тільки зростає. Вкладати в золото надійно і просто вигідно.

Способи вкладення.

Два способи вкладення в золото під відсотки.

Перший – звичайний стандартний. Людина приносить в банк своє золото або купує його там, укладає договір і залишає дорогоцінний метал банку на зберігання під відсотки. Чим длительней термін договору, тим вигідніше буде внесок.

Другий спосіб – металевий рахунок. Людина не тримає в руках золото, а платить за нього за курсом на даний момент саме в цьому банку за певну вагу, віртуальний метал зараховується на рахунок клієнта. Вкладник після цього може розпоряджатися своїм рахунком на свій розсуд, тобто поповнювати, знімати, збирати відсотки, робити переклади.

Предмети вкладень.

Можна купити невеликі золоті злитки. До таких відносяться злитки вагою до 1000 грам, золото в них повинно бути чистотою не менш 99,5%. І тільки акредитовані виробники мають право виготовляти різні види банківських золотих злитків.

Відмінним вкладенням вільних коштів може бути придбання інвестиційних або вагових монет з золота. Вартість золотої інвестиційної монети зазвичай дорівнює приблизно вартості золотого злитка такої ж ваги. Ці монети є законними засобами при різних платежах. А ось вартість на ринкових торгах цих золотих монет визначають складом в них золота в чистому вигляді і до того ж надбавка, яка змінюється у різних покупців. Зазвичай, чим менше номінал монети, тим буде вище за неї надбавка.

В останні роки набирає популярність придбання золотий цифровий валюти. Кожен такий злиток перевіряється і реєструється. Тому цифрове золото – це дуже безпечний спосіб володіння дорогоцінними металами.

А можна вкладати і в золоті сертифікати. Це – цінний папір, який дає право володіння золотом фізичної або юридичної особи, а банк зберігає золото у себе в банківському сейфі за розпорядженням клієнта банку. Покупець може в будь-який час продавати свої золоті запаси, навіть просто зателефонувавши довіреній особі в банку. Це економить витрати на транспортування, зберігання і безпеку володіння засобами.

Нумізмати та й любителі користуються часто вкладенням в покупку колекційних золотих монет. Такий внесок дуже цікавий, але менш ліквідний. А через історичної цінності монет – це дуже приваблива стаття для інвестування.

висновки

Перш ніж вкладати в золото під відсотки, потрібно дуже добре задуматися і визначитися з можливостями і побажаннями Вашого гаманця.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!