Як здати золото в ломбард

Як здати золото в ломбард

Щоб швидко роздобути грошей, можна спробувати здати якісь речі або коштовності під заставу. Перед тим, як здати золото в ломбард, переконайтеся, що саме це прикраса вам більше не знадобиться і покриє наявні розтрати. Процедура прийому ювелірних прикрас в ломбарді досить проста і багато часу не забере – через 20 хвилин ваші вироби будуть оцінені, і ви отримаєте гроші.

1. Перед здачею золота догляньте кілька ломбардів, і прицінитися в них. Кожен заклад має свій відсоток, тому вартість застави може широко варіюватися.

2. Переконайтеся, що то золото, яке ви здаєте, відповідає законним критеріям РФ: це не злитки, які не медалі або сусальне золото. Подивіться на пробу, щоб підстрахуватися від обману, і врахуйте, що камені і декори золотих прикрас в їх вага не входять при зважуванні в ломбарді.

3. Перед візитом в ломбард, захопіть паспорт, щоб працівники закладу переконалися в вашому повноліття. Потім вашій увазі нададуть договір, який би питання про вартість послуги, процентній ставці і оцінці золота. Читайте уважно, тому що там зазначено термін, за який ви ще маєте шанс викупити прикраса.

4. Зваживши виріб, оцінивши його і підписав двосторонній договір, вам дадуть гроші. Їх потрібно швидше повернути, щоб не платити захмарні відсотки і пеню.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!