Як визначити пробу золота

Як визначити пробу золота

Зараз, нерідко, в ювелірному магазині або на звичайному ринку можна придбати золоті вироби не відповідають зазначеній в клеймі пробі. Якщо знати, як визначити пробу золота, можна перевірити якість виробу самостійно в домашніх умовах. Для цього, безумовно, знадобиться розчин хлорного золота.

Як визначити пробу золота

1. Візьміть золотий виріб і акуратно нанесіть на нього невелику кількість розчину хлорного золота. У разі, якщо протягом перших секунд після нанесення поверхню виробу абсолютно ніяк не змінилася, це означає, що дане золото має 585 або більш високу пробу.

2. Якщо поверхню виробу стала чорною, це говорить про те, що це не золото, а сплав срібла з міддю вкрай низької проби або звичайна ж латунь.

3. Фарбування поверхні тестованого прикраси в каштановий колір свідчить про те, що перед Вами виріб, зроблене з золота дуже низької проби (нижче 583 проби). Аналогічний висновок можна зробити при появі на виробі плями червоного кольору.

Описаний спосіб перевірки проби золота не єдиний, існують і інші. Решта методи визначення проби дорогоцінного металу неможливо використовувати в домашніх умовах через їх надмірно високу вартість.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!