Як вигідно продати золото

Як вигідно продати золото

Росіянам не раз довелося зіткнутися з фінансовими катаклізмами. Тому наші співвітчизники, не бажаючи повторювати колишніх помилок, вважають за краще зберігати заощадження в золоті.

Як вигідно продати золото? Тут необхідно керуватися низкою критеріїв:

Золото, яке зберігається у приватних власників, відрізняється різноманіттям форм:

Золоті прикраси (кільця, ланцюжки, сережки.

Золотий металевий рахунок.

Як продати золото

Існують різні місця збуту золота.

До найпоширенішим належить банк і численні ломбарди. Ювелірні прикраси можна віднести в ломбард. Їх часто набуває і приватна особа. Ломбард прийме золото за порівняно низькою ціною, так як воно сприймається як брухт, і художня цінність виробів в розрахунок не береться.

Продати золото з металевого рахунку можна в банку. Ціна, за якою ви продасте метал, буде відрізнятися від ціни, заплаченої вами за него. Пріобретеніе і продаж металу з використанням спеціальних рахунків податком не обкладається.

Для власників злитків оптимальним варіантом є продаж золота через банк. При продажу злитка необхідно заплатити податок на дохід. Він обчислюється в розмірі тринадцяти відсотків. При знаходженні злитка у власності більш ніж три роки, оплата податку не потрібно. Вартість злитка може знижуватися через дефект, отриманого при зберіганні. У такому випадку можуть знадобитися послуги експерта, оплачує їх власник злитка. Крім того, за російськими законами, ви не зможете продати злиток приватній особі.

Допускається оформлення договору дарування на золоті злитки між приватними особами. Ви передасте злиток іншому власнику, а він переведе кошти в дар.

Золоту інвестиційну монету можна придбати і продати в відділенні практично будь-якого банку. Мінус продажу такої монети полягає в тому, що банк купить монету за меншою ціною, ніж ви за неї заплатили. Різниця в ціні купівлі та продажу монети іноді становить 40 відсотків. На деяких золотих монетах з часом виникають затемнення, і вартість відчутно знижується.

При вирішенні питання, як вигідно продати золото, пам’ятайте:

У тому випадку, якщо ви продаєте золото не банку, а приватним особам, будьте обережні! Покупця потрібно шукати строго за рекомендацією, інакше ви ризикуєте нарватися на шахрая.

Не поспішайте з продажем. Для того, щоб продати золото з максимальною вигодою потрібні час і зважений підхід.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!