Як відрізнити золото від позолоти

Як відрізнити золото від позолоти

На око досить важко відрізнити майстерну золоту підробку від оригіналу. Ні проба, ні блиск, ні висока ціна в престижному магазині не дадуть гарантії, що перед вами даний золоту прикрасу. Щоб не обпектися на настільки недешевої покупці, слід звернути увагу на те, як відрізнити золото від позолоти.

1. Вдивіться в саморобку, пошукайте пробу. На ній повинен стояти код, відповідний параметрам Російської пробірної палати. Якщо ви купуєте прикраса або золотий сувенір за кордоном, де не розбираєтеся в пробних кодах, а тим більше за низькою ціною або з величезною знижкою, то доречно сумнів, а золото чи взагалі перед вами?

2. У нинішньому столітті поширені вироби 585-ї проби. Але що робити, якщо перед вами виявляється прикраса 583-ої? В такому випадку купувати його слід, не зволікаючи, тому що саме цей код вказує на чистоту золота, оскільки його ставили на прикрасах за часів СРСР. Таким чином, перед вами, зроблене сумлінно і якісно, виріб минулого століття. (Див. Також Як відрізнити золото від підробки )

3. Після того, як переконалися в наявності проби, огляньте прикраса на наявність дефектів і мікроподряпин. Такі вироби не беріть.

4. Обзаведіться олівцем з нітрату срібла. Виріб намочіть, і проведіть по ньому ляпісним олівцем. За хім. реакції ви побачите, що перед вами насправді – справжнє золото не темніє.

5. Зробіть цю перевірку на справжність в ломбарді.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!