Як відрізнити золото від підробки

Як відрізнити золото від підробки

Навіть купуючи золоті прикраси в солідному ювелірному салоні можна нарватися на підробку. Щоб не стати володарем нічого не вартою речі, необхідно знати, як відрізнити золото від підробки в домашніх умовах. Існує кілька способів дізнатися, чи справжнє золото перед Вами.

Способи як відрізнити золото від підробки

1. Налийте в склянку столовий оцет і опустіть туди золотий виріб. Трохи почекайте. Якщо прикраса потемніє, значить, воно зроблено не з золота. Справжній дорогоцінний метал ніколи не змінює свій колір в оцті. (Див. Також Як відрізнити срібло від підробки )

2. Акуратно потріть золотим виробом керамічну плитку. За щільністю плитка в два рази перевершує золото . Саме з цієї причини виріб з дорогоцінного металу має залишити на кераміці видимий золотий слід. Якщо Ви бачите на плитці лише подряпини, значить перед Вам підробка.

3. Подивіться на виріб спочатку в тіні, потім на сонце. Золото не повинно змінювати свій колір залежно від освітлення. Підроблене золото в тіні має більш темний відтінок, ніж на сонці.

4. Якщо у вироби тільки верхнє покриття з золота, то при піднесенні до нього магніту, прикраса буде притягатися. Золото не здатне до намагнічування. Також на магніт не реагують такі метали як мідь, алюміній і бронза. Але, вони по вазі відчутно легше золота.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!