Як відрізнити золото від латуні

Як відрізнити золото від латуні

Зараз придбати підробку на ювелірний виріб дуже легко. Саме тому, необхідно знати, як відрізнити золото від латуні. У більшості випадків, за дорогоцінний метал видають не тільки латунь, але і сплав міді і цинку. Відрізнити підробку можна самостійно, або звернувшись до професійного ювеліра.

Відрізнити золото від латуні за допомогою таких дій:

1. Уважно розгляньте виріб. У якісного прикраси можна помітити бездоганну обробку.

2. Не піддавайтеся першому враженню. Те, що вироби з латуні більш тьмяні, ніж золоті прикраси – міф! При грамотній обробці латунь блищить не гірше дорогоцінного металу.

3. Зверніть увагу на відтінок прикраси. Червоний тон виробу здатна надати мідь в складі, блідо-жовтий відтінок говорить про присутність цинку. Нерідко, кільце в дійсності виявляється зроблено з дешевого сорту латуні, а не з золота.

4. Дізнайтеся ціни на прикраси. Не купуйте вироби за низькою ціною. Вони можуть виявитися підробкою.

5. Візьміть якісне золоте кільце і порівняйте його з тим виробом, яке маєте намір придбати. Через те, що латунь з золотом мають різну щільність, даний кільце по вазі буде важче підробки.

6. Візьміть золоте кільце і виріб, в якості якого існують сумніви, і киньте їх на скляний лист. Справжнє золото при ударі об скло видає, так званий, кришталевий передзвін.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!