Скупка золота як ідея бізнесу

Скупка золота як ідея бізнесу

Напевно, кожному приходила думка зайнятися власним бізнесом, ось тільки вибір настільки великий, що деколи складно зупинити його на одному конкретному виді діяльності. Лідируючі позиції по успішному розвитку бізнесу займає скупка золота . При наполегливій праці така справа може стати не тільки цікавим, але і вельми прибутковим.

Що ж являє собою скупка золота?

Процедура скупки золота являє собою покупку золота у населення, тобто обмін грошових коштів на золоті вироби. Так як видобуток золота праця не для всіх посильний, то скупка золота є більш спрощеним способом отримати в своє розпорядження цей дорогоцінний метал. Так само це не поганий спосіб заробити, адже купуючи золота за однією ціною, в подальшому його можна буде перепродати за більш високу ціну.

З чого слід почати?

Для того що б почати легально займатися скупкою золота необхідно звернутися до податкового органу із заявою про реєстрацію як ІП. Для цього з собою необхідно мати внутрішній паспорт громадянина та ІПН. Після того як всі формальні процедури будуть закінчені слід приступити до вибору приміщення або павільйону як місця для прийому золота. В обов’язковому порядку необхідно уб’ю ж пройти пожежну і санітарну інспекцію обраного вами приміщенні. Не варто забути і про безпеку зберігання золота. З цією метою слід придбати спеціалізований сейф, встановити камери відеоспостереження і охоронну сигналізацію. Чи не поміщає справі і договір з охоронним підприємством, а також зі страховою компанією. Адже дорогоцінні метали завжди привертають охочих поживитися.

Кому продавати?

Клієнтура може зустрічатися абсолютно різна – це приватні особи, банки, ювелірні компанії, ломбарди. Самим спрощеним варіантом тут є продаж ломбардам, ніяких особливих складнощів в такому випадку не виникає. Спеціаліст ломбарду сам, оперативно і з особливою уважністю, зробить оцінку товару і на додачу до всього, така угода, завжди на увазі під собою, дотримання всіх юридичних процедур.

Можна перепродати золото приватним особам або іншим ІП, але зробити це буде трохи складніше, хоча і тут, є свої плюси. По-перше, ви самі будете встановлювати цінник. По-друге, як правило, приватними особами та ВП, проводитися скупка золота будь-яких проб , в той час як банки і ювелірні компанії здебільшого цікавляться тільки золотом високих проб.

З якими небезпеками можна зіткнутися?

Природно купуючи золото з рук ніхто не може бути застрахований від того що придбана вами річ не опиниться краденої. У разі, якщо такий факт стане відомий правоохоронним органам, доведеться доводити, що вам він відомий не був. В іншому ж випадку вас можуть звинуватити в скупці і збуті завідомо краденого і засудити за статтею 175 КК РФ.

Як і в будь-якому іншому бізнесі, скупка золота має свої і плюси, і мінуси, тому перш ніж зайнятися цією справою, слід гарненько подумати, а вже потім приймати рішення.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!