Скільки важить злиток золота

Скільки важить злиток золота

Все більше практичних людей в наші дні вважає за краще вкладати свої кошти в дорогоцінні метали. Роблять вони це за допомогою покупки золотих злитків. Якщо Ви хочете знати, скільки важить злиток золота, і яких саме видів вони виготовляються, прочитайте цю статтю.

Скільки важить злиток золота?

1. Існує два види зливків, зроблених з дорогоцінного металу – мірні і стандартні . Виготовляються вони відповідно до існуючих державних стандартів Російської Федерації.

2. Мірні золоті злитки являють собою срібні або золоті злитки, в яких міститься 99,99% чистого металу. Важать такі злитки до 1000 грамів. Їх легко можна придбати в будь-якому банку, розташованому на території України. (Див. Також Як купити золото в ощадбанку )

3. Стандартні золоті злитки за своєю вагою відповідають встановленим державним і галузевим стандартам. Маса такого злитка коливається від 11 000 до 13 300 грам.

4. На території України випускаються золоті злитки, що мають вагу 1, 5, 10, 50, 20, 100, 500 і 250 грам. В зарубіжних країнах в продажу можна знайти злитки золота, маса яких становить від одного грама до десяти кілограм. Найбільший в усьому світі дорогоцінний злиток, зроблений з найчистішого золота, налічує вага в цілих двісті кілограм.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!