Скільки коштує золото в ломбарді. Вартість золота в ломбарді

Скільки коштує золото в ломбарді. Вартість золота в ломбарді

При відсутньому бажанні звертатися в кредитні компанії, на думку може прийти ідея закласти в ломбард золото. Рішення не найприємніше, але іноді виручає. Для початку, дізнайтеся, скільки коштує золото в ломбарді – найчастіше кожне відділення робить свою націнку, через що суми істотно розрізняються.

Ломбард ціна за грам

1. Офіційна оцінка золотого виробу залежить від поточного курсу – ніякі камінчики або унікальні візерунки цінності йому не додають.

2. Вартість золотої прикраси в ломбарді вказується з того розрахунку, що ви принесете 100% золото, а не якусь пробу. Отже, не дивуйтеся, якщо сума, на яку ви сподівалися, значно зріже в реальності.

3. Середня ціна за грам прирівнюється до 1160 гривням, буде вона вище або нижче – залежить від власника ломбарду.

4. Обдурити потенційного клієнта ювелірного магазину дуже просто. Вся правда потім спливає на експертну грошову оцінку в ломбарді, коли вам озвучують реальну пробу і відсоток домішок.

5. Постійним клієнтам ломбарду додаються привілеї – їм пропонують більше грошей або менший відсоток виплат. Цей момент досить важливий, якщо ваш візит в подібний заклад – не перший.

6. Враховуйте, що ціна золота зростає, якщо знецінюються гроші. Тому, вдалий момент застав – падаючий долар. (Див. Також Як перевірити долари на справжність )

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!