Скільки коштує золото в Дубаї. Золото в Дубаї

Скільки коштує золото в Дубаї. Золото в Дубаї

Дубайське золото притягує до себе всіх туристів, навіть тих, які не були зацікавлені в таких покупках. У самих ОАЕ золото не видобувають, але зважаючи на низький оподаткування, його ціни іноді опускаються настільки, що жодна країна, навіть та, де цей метал в надлишку, не ризикнула б подібне практикувати. Відносно того, скільки коштує золото в Дубаї, можна говорити довго, враховуючи всю специфіку арабського населення: користуючись тим, що країна просто кишить туристами, араби ставлять нез’ясовно завищені цінники на всі, при цьому, прагнуть продати якомога більше.

1. У середньому, вартість арабського золота – 30 доларів за грам. Але, з огляду на зовнішній вигляд прикраси – товсті ланцюги, величезні кольє, широкі браслети і навіть золоті пояса – ціна такої «дрібнички» виллється у велику суму. Між іншим, той варіант, що золото можна закупити там дешевше , а продати будинки дорожче – краще не практикувати: будь – ломбард помітить, звідки ваше прикраса, оцінить його чистоту і відсоток домішок, після чого озвучить суму, нічим не відрізняється від закупівельної.

2. При покупці золота на ринку ОАЕ, потрібно наполегливо торгуватися. Великий той шанс, що ціна виробу впаде на 30% мінімум.

3. За арабським цінами, 18-ти каратне золото обходиться в 150 дирхам / г і вище. Зіставте це з поточним валютним курсом, і порахуйте, скільки вам потрібно грошей на покупку даного прикраси. Загалом, 9 доларів за грам – це дуже дешево і за таку суму цілком можливо порадувати себе будь-яким прикрасою, навіть якщо в ньому не багато карат.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!