Скільки коштує переплавити золото. переплавлення золота

Скільки коштує переплавити золото. переплавлення золота

Можливість переплавки золота сподобається власникам зламаних браслетів, кілець і ланцюжків. В результаті людина отримує зовсім нову прикрасу. Але при цьому, не всі знають, скільки коштує переплавити золото. Вартість переплавки буде від 100 і до 500 гривень за один грам.

Скільки коштує переплавити золото

– Ціни на переплавку в кожної ювелірної майстерні різні. Все залежить від складності роботи і від кількості грамів. Майстер буде дивитися на пробу вироби і на ваше замовлення. Вартість переплавки трехграммового золотого кільця приблизно обійдеться в тисячу рублів , це ціна за звичайне виріб. Турецьке і китайське золото зазвичай рідко хто береться переплавляти, деякі майстри попередньо проводять глибоке очищення прикраси від різних домішок.

– Терміни переплавки. Зазвичай терміни виготовлення варіюються від трьох до шести тижнів, адже після переплавки виріб ще посилають в спеціальну інспекцію, де проводиться аналіз та тільки після цього ставиться проба. Вам повинні видати разом з готовим переплавлені виробом квитанцію з печаткою, в якій написано що за виріб був спочатку, і яке прикраса вийшло в результаті.

– Шукайте перевіреного майстра. Прикраси на переплавку найкраще віддавати перевіреним майстрам. В наш час є багато нечистих на руку ювелірів, які при переплавки можуть вкрасти трохи золота з вашого колечка, а замість нього додати в виріб мідь або інший сплав. На перший погляд це не видно, але якщо в подальшому у вас почали чорніти руки або вуха від кілець і сережок, то так це і було.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!