Скільки коштує лом золота. Ціна на брухт золота

Скільки коштує лом золота. Ціна на брухт золота

Не залежно від фінансового стану кожен з нас прагне здійснити операцію на більш вигідних для нас умовах, тим самим заробивши максимальний прибуток. Але як показує практика, не завжди офіційна вартість металу (згідно з даними найбільших валютних бірж) відповідає ціні на готівковому ринку, особливо якщо це лом золота. Як же найбільш точно вирахувати, скільки коштує лом золота? Про це ми сьогодні з Вами і поговоримо.

Скільки коштує грам золота?

– Для того щоб визначити приблизну вартість неліквідного об’єкта інвестування, як лом золота Вам необхідно з’ясувати облікову вартість на золото на поточну дату (ці дані Ви можете взяти на сайті Нацбанку України ). Тепер тільки залишилося отриманий результат помножити на еквівалент проби Вашого золота (585 проба = 0,585, 583 проба = 0,583). Давайте розглянемо на конкретному прикладі: на сьогоднішній день облікова ціна на золото в Україні за 1 грам золота становить 1160 гривень. Значить, вартість 1 грама золота 585 проби дорівнює 1160 * 0,585 = 678.6 гривень

– Не забувайте про те, що при розрахунках Ви дізнаєтеся « брудну вартість золота «, так як скупник дорогоцінних металів Вам запропонує менше. Відбувається це через те, що у золотого брухту відсутні будь-які документи і перед тим як скупник здасть його на подальшу переплавку, йому буде потрібно не тільки підтвердити пробу, а ще відчистити і витягти дорогоцінний метал. А на це відповідно будуть потрібні додаткові витрати – ось Вам і маржа в вартості.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!