Скільки коштує кілограм золота

Скільки коштує кілограм золота

Виробництво золота є ресурсоємним процесом і середні витрати становлять 240 доларів за тройську унцію, але цифра ця досить приблизна. Але при всьому цьому далеко не всі знають, скільки коштує кілограм золота. Адже багато в наш час в золото інвестують і купують його не по граму, а беруть відразу кілограм, якщо вистачає грошей і така інформація буде для них корисною.

Нижче, на інформері, показана ціна золота в рублях за 1 грам, відповідно, кілограм золота коштує в 1000 разів більше.

скільки коштує кілограм золота

На світовому ринку ціни на золото багато в чому мають спекулятивний ухил. Деякі аналітики хочуть пов’язати ціни на золото з попитом на метал в фізичному вимірі. Однак це слабо пов’язано, є невеликі виключення, коли попит на нього дійсно зростає – це восени і взимку, що пов’язано з періодами весіль в багатьох азіатських країнах.

– Більш важливий фактор – положення на валютному ринку. Найчастіше золото грає роль “тихої гавані” для інвесторів, які втомилися від невизначеності і нестабільності на валютному ринку. Сьогоднішнє зростання попиту і ціни на цей банківський метал безпосередньо пов’язують з ослабленням позиції долара по відношенню до європейської валюти. Зрозуміло, що довіра громадян до іноземної валюти може падати разом з її курсом, а в результаті дорожчають дорогоцінні метали. Тому динаміка цін на жовтий метал безпосередньо пов’язана з ситуацією на валютному ринку.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!