Скільки грам в унції золота

Скільки грам в унції золота

З кожним днем інвестування коштів в банківські метали все більше набирає обертів. Проводячи аналіз тенденції зміни курсу на найбільших фінансових ринках за останні 5 років можна зробити висновок, що найбільш зросла в ціні золото і платина. Для того, щоб працювати на «ринку банківських металів» звичайно ж, необхідно знати скільки грам в унції золота, платини і срібла. Мені б хотілося зупинитися на золоті, так як даний метал вважається самим ліквідним.

– Своєю назвою тройська унція (troy ounce) золота зобов’язана маленькому купецького французькому містечку Труа, який в середньовіччі був найбільшим торговим фінансовим центром Європи. В грамах одна тройська унція дорівнює 31,1034768. Для більш зручних розрахунків деякі дане значення округлюють до чотирьох знаків після коми – 31,1035. Банки ж визначають тройську унцію з точністю до 0,001 частки, в результаті кінцевий результат дорівнює 31,103 грама в одній тройської унції .

– Історично так склалося, що міра ціни на золото вимірюється співвідношенням тройської унції до долара. Вона встановлюється двічі в день Лондонським ринком золота основними учасниками – Deutsche Bank, Société Générale, HSBC, Scotia Mocatta і Barclays Capital о 10:30 і 15:00 за Гринвічем (о 13:30 і 18:00 за московським часом).

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!