Гроші за золото і шахраї

Гроші за золото і шахраї

Навіть великі фінансові установи потрапляють в якусь аферу, яка згодом призводить до вельми руйнівним фінансових наслідків у всьому світі. Банкрутство створює величезний фінансовий крах по всьому світу, і багато іпотечні компанії вимагають повернення кредитів, що призводить до страждань тисяч і тисяч людей, які згодом виявляються безробітними.

Саме тому за часів економічних потрясінь, коли витрати постійно перевищують доходи, спостерігається значне зростання операцій під назвою « гроші за золото «. У тому числі і в інтернеті. Зараз з’явилося дуже багато інтернет ресурсів, де можна купити або продати золоті ювелірні вироби . Умови в цій операції дуже прості. У вас є золото, за яке хочете отримати певну суму грошей.

Ви його посилаєте в компанію, яка зважує золото і перевіряє його на домішки. Якщо немає ніяких проблем, фірма надасть вам необхідну суму протягом десяти або п’ятнадцяти днів. Процес виглядає дуже просто, але існують деякі складності і людина не може покладатися на нього повністю. Проводячи будь-які операції з золотом важливо пам’ятати, що немає ніякого бізнесу в світі, який був би позбавлений шахрайства та шахрайства .

Існують різні види стандартів, за якими оцінюється вартість ювелірного виробу. Це може бути 9К, 14К, 24К. Ціна кожного виробу в такому випадку різна. Ваше золоте ювелірний виріб зважується, щоб отримати точну вартість товару. Існують також деякі тести, щоб перевірити чистоту золота. Найбільш поширеним видом шахрайства тут є цілеспрямоване заниження проби .

Вартість золота змінюється щодня. Вона знаходиться під вплив світових фінансових ринків. При деяких серйозних проблемах в світі, ціни на золото разом з нафтою злітають або падають до немислимих значень. Багато фірм, пов’язані з купівлею золота, користуються у своїй роботі постійно змінюваними цінами. На сайтах, вони просять вас вказати оцінну суму грошей, яку збираєтеся отримати після відправки золотих виробів.

Вони пропонують найкращу ціну, яку ви не побачите на інших сайтах. Таким чином, багато, навіть не перевіряючи справжність сайту, відправляють їм свої ювелірні вироби. Після того, як відправили золото, ви перестаєте контролювати ситуацію.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!