Де найдешевше золото. Де золото дешевше

Де найдешевше золото. Де золото дешевше

Золото – це перший дорогоцінний метал, який відкрив чоловік. З давніх-давен не вщухає на нього попит, ось і зараз багато людей цікавляться, де найдешевше золото. Багато людей їздять за ним за кордон, але чи правильно це?

Де дешеве золото?

– Ювелірні золоті прикраси за кордоном. Дійсно, в деяких країнах, якщо порівнювати їх з Росією, ціни на золоті прикраси набагато нижче. Найдешевшим вважається турецьке золото. Більше половини ювелірних прикрас, виготовлених в цій країні, скуповують туристи, росіяни виключення не складають.

– Дешево не означає – добре і якісно. Але ось привезли ви з Туреччини, Китаю або ще, звідкись золоті брязкальця. Носіть їх, а потім захочете здати в ломбард . І тут то з’ясовується, що продати ви їх не зможете, так як нічого спільного з золотом у них немає. Буває, що частина вироби зроблена з золота, а інша частина – з невідомого металу. Але не варто думати, що все золото з-за кордону фальшиве. Багато виробів дійсно золоті і виготовлені з дешевого контрабандного металу, який могли привезти з тієї ж Росії, так як в Туреччині немає золотих копалень, і цей дорогоцінний метал там просто не видобувають. Ось чому і справжні золоті прикраси там коштують не дуже дорого.

– Золото – це ще й вигідні вкладення грошових коштів . Золоті прикраси , будь вони і справжніми, а не фальшивими, прибутку вам не принесуть. Тому краще вкласти свої кровно зароблені в золоті злитки в банку. Там вже золото буде точно справжнім і, крім того, ціна на банківське золото мало в не два рази дешевше, ніж на ювелірне. Це ви можете зробити і в Росії, виїжджати нікуди не треба.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!