Чому золото дороге і чому воно таке велике нехай буде

Чому золото дороге і чому воно таке велике нехай буде

Різні валюти можуть з’являтися, а потім зникати або поглинати одне одного, а ось золото завжди було і буде в ціні і воно не втратить своїх якостей з часом. Але чому цінується золото? Напевно, мало хто замислювався про те, що ж особливого в цьому дорогоцінному металі.

– Рідкість. Це перша ознака цінності золота, щоб щось стало дорогим, воно обов’язково повинно бути рідкісним. Серед нас не так вже й багато цього благородного металу. Якщо скласти всі золото, яке здобуло людство за всю свою історію, то вийде куб розмірами в п’ятнадцять метрів . За одну годину виплавляється, стали більше, ніж виплавили золота за всю історію. Рідкість золота і підтримує його високу ціну.

– Довговічність, краса і витривалість. Золото, на відміну від інших металів і товарів з них, завжди зберігає свій блиск. Наприклад, якщо вода потрапить на сталь, вона поржавіє, а з золотом нічого не трапиться. Якщо дістати цей дорогоцінний метал з дна морського через двісті років після катастрофи, то він буде, як новенький. Саме через таку хімічної стійкості золото і цінується. Воно практично неразрушими і не втратить свою красу.

– Можливість корисного застосування золота . Найчастіше золото виконувало роль грошей і монети, викарбувані з нього, завжди цінувалися вище. Але цей благородний метал знаходить застосування і в інших життєвих сферах. З нього роблять красиві ювелірні прикраси, вживають його в зубному протезуванні. Також золото використовується в деяких галузях електроніки. Це теж дає цьому жовтого металу унікальність і цінність.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!