Заробіток на групах вконтакте

Заробіток на групах вконтакте

Інтернет надає відмінні можливості для заробітку на дому. І цілком працездатним варіантом отримання прибутку від такого роду дій є продаж груп і співтовариств в соціальних мережах, наприклад, Вконтакте.

Варто з самого початку уточнити, що найбільшим попитом користуються групи, чисельність активних членів яких перевалює за кілька тисяч і регулярно поповнюється новими людьми. Для цього потрібно помітну назву, якісний і регулярно поповнюється контент. Погодьтеся, копітка робота. Цього разу не вистачає, адже реальна вартість покупки однієї такої групи може досягати декількох тисяч доларів.

Для чого купуються групи? В першу чергу, для реклами продукції. Пройде досить багато часу, перш ніж користувачі зрозуміють, що керівництво групи змінилося, особливо якщо профілі керуючих були приховані від початку. По-друге, після продажу декількох груп, вас можуть знайти замовники, які попросять вас створити цільове об’єднання для просування бренду або будь-якого продукту.

Якщо ж під вашим управлінням знаходиться досить популярна група, то її можна і не продавати. Багато фірм і окремі люди готові заплатити за періодичне розміщення реклами товарів і послуг серед матеріалів вашого об’єднання. Головне – не розгубитися від великої кількості пропозицій і, по можливості, вибирати найвигідніші і максимально відповідні вашій тематиці, щоб не викликати особливого роздратування активних користувачів.

Якщо вам це цікаво, то чому б не перетворити безцільне подорож по просторах соціальної мережі в приємний бізнес? Можливості соціальних мереж стають все ширше, так чому б і вам йти в ногу з часом, роблячи на цьому

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!