Заробіток на файлообмінниках

Заробіток на файлообмінниках

Існує такий варіант домашнього заробітку, як заробіток на файлообмінних мережах в Інтернеті.

Вам не потрібно створювати сайт, розкручувати його і т. д. Файлообмінники платять за унікальні скачування завантажених вами файлів. Більше файлів завантажено – більший заробіток. Краще працювати з декількома файлообмінниками відразу, це збільшить ваш дохід.

Сума заробітку варіюється від 5 до 15 $ за 100 скачок. Існує безліч файлообмінних сайтів. Наприклад, на Deposit Files. При реєстрації ви отримуєте 5 $ за 100 завантажень з Росії ще 7 $ за скачування з інших країн. До того ж на сайті діє реферальная система, яка дозволить вам отримувати 20% від грошей, зароблених на скачування користувачів, залучених вами. Крім цього, сайт передбачає ще безліч бонусів.

Отже, як почати заробляти на файлообмінних мережах?

– Реєстрація. Наприклад, на файлообмінних сервісах Deposit Files, Vip-File або Letitbit;

– Шукаємо затребувані файли. Затребуваність файлів перевірити легко, шляхом введення в пошуковики ключових слів: імена артистів, назви жанрів музики або фільмів. Апріорі найпопулярнішими файлами є відео і музичні новинки. Завантажуйте популярні мультимедіа з торрентів і завантажуйте їх на файлообмінники. Зверніть увагу на статистику пошуку за ключовими словами.

– Розміщуємо посилання на скачування на новинних сайтах і форумах. Є безліч сайтів, присвячені темам музики і кіно, де можна легко оформити новина і розмістити ваше посилання. Пошукайте інформацію в пошукових системах. Подивіться рейтинги сайтів. Обов’язково реєструйтеся в найпопулярніших з них. Якщо на сайті немає таких файлів, як у вас, шанс, що ваше посилання розмістять, практично 100% – й. Намагайтеся шукати все-таки унікальні новини.

У мережі ви знайдете багато корисних порад і програм для швидкого розміщення новин на тисячах сайтів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!