Заробіть в інтернеті

Заробіть в інтернеті

Яка може бути ідея для домашнього бізнесу? Варіантів безліч: хтось вирощує гриби, інші розводять перепелів, треті малюють картини … Вибір досить великий. Але що може людина, яка більшу частину доби проводить за комп’ютером? Відповідь очевидна: заробляти в Інтернеті.

І нехай ця фраза здається досить побитої, але Інтернет – це саме те місце, де цілком реально заробити гроші, не вкладаючи при цьому нічого. Звичайно, якщо у вас вдома є комп’ютер або ноутбук з виходом у всесвітню мережу!

Наприклад, оптимізатор сайтів – досить високооплачувана сьогодні професія. Затребувані SEO фахівці, рерайтери, копірайтери, фахівці з виготовлення контекстної реклами. І знайти роботу дуже просто: пошукайте в Інтернеті пропозиції для роботи фрілансерам. Якщо ви виконуєте якісно свою роботу, заробіток вам забезпечений. Причому, цілком відчутний.

Один з мало відомих поки заробітків в Інтернеті – ASO фахівець, тобто людина, що займається просуванням мобільних додатків (Application Store Optimization). Адже всі магазини, що реалізують мобільні додатки, теж вимагають розкрутки, оптимізації, просування. Від їх знаходження в пошукових системах залежить можливість отримання прибутку.

Сьогодні подібних фахівців для розкрутки додатків дуже мало, а потреба в них вже висока. Відсутність конкурентів і новий вид діяльності – цілком достатня причина, щоб навчитися працювати в цьому напрямку. Для цього буде потрібно детально вивчити роботу популярних додатків, їх особливості, назви, опис. Доведеться визначити найбільш популярні пошукові запити, коло діяльності по оптимізації таких магазинів. Роботи, звичайно, чимало.

Але бажаючих вчитися виявляється трохи. Справа в тому, що ті фахівці, хто хоче заробляти в Інтернеті, вже знайшли свою нішу і задоволені заробітком. Але робота в Інтернеті вимагає посидючості, відповідальності, професіоналізму. Інакше заробити не вийде.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!