Як заробити в інтернеті

Як заробити в інтернеті

Для кожної людини цілком природно бажання збільшити свій дохід. І деякі віддають перевагу такому варіанту, як домашній заробіток. А способів підвищити свій матеріальний стан таким чином в даний час величезна безліч. Візьмемо найпоширеніший – заробіток в інтернеті.

Зручніше за все, якщо у вас є свій сайт. В цьому випадку можна отримувати з нього непоганий прибуток. Розглянемо найвідоміші і прості способи.

Розміщення реклами. Звучить банально, але працює безвідмовно. Головний двигун будь-якої продукції – це реклама, тому люди завжди будуть платити за просування свого товару. Видів реклами в інтернеті безліч: від звичайних банерів до тізерів. Не варто чекати, коли хтось зверне увагу на вільне місце на вашому сайті. Можна звернутися в спеціальну рекламну систему і запропонувати там свої послуги.

Продаж посилань і статей. На відміну від розміщення контекстної реклами, дані спосіб має невелику частку ризику. І полягає він у тому, що при продажу великої кількості посилань ваш сайт може потрапити в фільтр пошукових систем. До того ж використовувати подібний метод краще тим, хто всерйоз займається просуванням свого сайту. Тому що для цього потрібен високий показник ТІЦ і PR для кожної сторінки сайту.

Але продаж посилань теж має свою альтернативу, яка полягає в продажу статей. Переваги такого способу очевидні: при покупці місця під статті, посилання буде автоматично входити в загальну тематику тієї чи іншої сторінки. Це вигідно і для продавця, і для покупця. До того ж продавець може таким чином наповнювати свій сайт актуальним контентом, що подвійно вигідно.

Інтернет-агентство «кеглі» займається просуванням сайту в інтернеті і інтернет-рекламою. Компанія працює з будь-яким типом бізнесу. Не важливо, невеликий у вас бізнес або транснаціональна корпорація. Для нас найголовніше – це присутність вашої цільової аудиторії в інтернеті і ваше бажання підвищити продажі.

Ще один поширені спосіб – це файлообмінники. Схема діє таким чином. Береться якась затребувана інформація, закачується на файлообмінник, після чого посилання на ці файли розміщуються у себе на сайті або на сторонніх ресурсах. В результаті чого, при скачуванні файлу сервіс буде нараховувати вам гроші.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!