Як заробити на своєму сайті

Як заробити на своєму сайті

Якщо ви активний користувач інтернету, напевно хоч раз у своєму житті замислювалися про заробіток за допомогою свого сайту. Відразу потрібно обмовитися, що під заробітком на сайті мається на увазі не створення сайтів, так що не обов’язково бути web-програмістом, хоча деякі основи сайтобудування все-таки доведеться дізнатися. Чи не відноситься до заробітку на сайті та будь-який інший вид бізнесу, в якому сайт є лише допоміжною складовою для просування будь-яких товарів і послуг.

Отже, є два способи заробітку на своєму сайті.

Перший спосіб – це так звана продаж трафіку. Суть цього способу полягає в перенаправлення відвідувачів вашого ресурсу на сторонні за допомогою контекстної реклами, банерів, тізерів та інших видів партнерських програм. Тобто у вас на сайті розміщені різні рекламні матеріали, клікаючи на які, відвідувачі вашого сайту потрапляють на рекламовані. Умови співпраці з партнерськими програмами теж бувають різними: вам можуть платити як просто за перехід на сайт, так і за покупку товарів або інші дії, які здійснюють перейшли.

Другий спосіб полягає в продажу посилань з вашого сайту. Суть цього способу полягає в тому, що ви публікую якісь матеріали на своєму сайті і вставляєте в них гіперпосилання на ресурси ваших рекламодавців. Вигода рекламодавців полягає в тому, що від цього підвищуються показники авторитетності їх сайту в пошукових системах.

Те, який спосіб заробітку підходить вашому сайту, залежить від його відвідуваності. Якщо вона більше 3 тисяч осіб на добу, то має сенс вибрати перший спосіб, якщо трохи нижче, то краще робити і те й інше. Якщо ж у сайту зовсім низький рейтинг, то можна заробити тільки продажем посилань.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!