Як заробити гроші на пошуку інформації

Як заробити гроші на пошуку інформації

Все частіше користувачі інтернету стикаються з проблемою пошуку якісної інформації. На багатьох сайтах міститься інформація, що не дає точної відповіді на поставлене запитання, а знайти достовірну інформацію стає іноді просто неможливо.

Сьогодні короткий і при цьому повну відповідь на яке вас цікавить можна знайти завдяки сервісу Genon. ru. Ця система працює практично безпомилково, оскільки не базується ні на контекстній рекламі, ні на результатах пошукових систем. Принцип роботи Genon. ru полягає в індивідуальному авторському пошуку відповідей на ваші питання.

Тепер заробляти гроші стало простіше. Після реєстрації на сайті, кожен автор може шукати точні і короткі відповіді на питання, що цікавлять наших відвідувачів питання. Ви зможете заробляти 30 рублів за кожну 1000 унікальних переглядів вашої публікації. Якісний відповідь на питання популярної тематики забезпечить вам стабільний дохід.

Що б почати заробляти, не треба чекати питання. Ви можете передбачити питання, який зацікавить велику кількість відвідувачів і написати на нього відповідь прямо зараз! Зробити це досить нескладно, варто лише перевірити, які пошукові запити популярні серед користувачів інтернету, використовуючи, наприклад, статистику Яндекса. До того ж Genon проводить щотижневі розіграші по 200 рублів для найкращих авторів. Відстежувати статистику кращих авторів можна в розділі «най-най».

Перед тим, як почати пошук і роботу над відповіддю, щоб ознайомитись з написання відповідей і підбору питань. Важливо пам’ятати, що зароблені гроші дозволяється виводити через систему Яндекс. Деньги або Webmoney не частіше ніж один раз на місяць, при цьому мінімальна сума виводу становить 150 рублів.

Для постійних авторів передбачається система привілеїв і додаткових можливостей заробляти гроші. Так, кожен автор, який опублікував не менше 50 відповідей, отримує статус Редактора. З таким статусом ви зможете перевіряти відповіді початківців авторів і отримувати 30 рублів за кожну 1000 унікальних переглядів перевіреного вами відповіді.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!