Ваш сайт як джерело доходу

Ваш сайт як джерело доходу

Цей спосіб домашнього заробітку в мережі Інтернет спочатку здається для багатьох чимось недоступним. Однак насправді це не так, адже якщо є бажання, ви можете освоїти такий професійний навик як сайтостроєніє. Зрозуміло, для створення якісних сайтів, за які будуть платити великі гроші, необхідно досить довго вчитися, але прості сайти-візитки ви зможете створювати вже через пару тижнів після початку навчання.

Для початку ви можете скористатися програмами, в яких можна автоматично підбирати потрібні теги та розподіляти контент по веб-сторінці (наприклад, Dreamviewer). Всі основні функції за вас виконає спеціальна програма – HTML редактор. Головне розібратися в даній програмі, в основних поняттях і принципах роботи. Далі ви зможете почати практикуватися в цій справі і чим більше, тим краще.

Багато що в цьому виді заробітку ще залежить і від дизайнерських здібностей. Уміння правильно підібрати кольори, коректно розташувати графіком, підібрати дизайн – це обов’язкові якості веб-дизайнера, які стануть в нагоді в створенні сайтів. У програмістів, які легко справляються з будь-якими скриптами, але не мають доброго естетичного смаку, навряд чи буде успішне майбутнє в цій справі і масове визнання.

Тепер зупинимося на інший, безумовно важливої частини заробітку на своїх онлайн сайтах, на контенті. Ваш перший (пробний) сайт не буде чиїмось замовленням, так що ви можете вибирати абсолютно вільну тематику. Головне, щоб вона була цікавою і актуальною в даний час.

Наповнюйте сайт відповідно до своїх інтересів. Тема може бути практично будь-хто. Адже те, що вам близько, в чому ви добре розбираєтеся завжди вийде краще і цікавіше уявити.

Чим більше сайтів буде в вашому портфоліо, тим більше шансів, що у вас будуть часті замовлення.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!