Робота для початківців копірайтерів

Робота для початківців копірайтерів

Постінгом (англ. Posting.) Називається створення користувачами коротких повідомлень або коментарів на форумах або блогах різних сайтів. Довжина поста становить, як правило, від п’ятдесяти до трьохсот знаків. Це можна порівняти з копірайтінгом, але в менших розмірах.

Копірайтери, які виконують замовлення на постинг, називаються постерами. Залежно від того, на якому сайті залишаються коментарі і з якою метою, виділяють три види постинга: постинг в блогах, на форумах і в соціальних мережах.

Постинг в блогах створюється з метою наповнення блогу коментарями, це робиться для того, щоб створити вигляд «живого» блогу. З цією метою господар блогу сам замовляє написання нових коментарів у себе в блозі. У таких випадках ви заходите в блог замовника, залишаєте там свій коментар і за це отримуєте гроші. Існують замовлення, коли треба поруч з коментарем залишати посилання на сайт замовника. Зовнішні посилання дозволяють замовнику більш ефективно монетизувати сайт.

Всі коментарі в блогах проходять модерацію. Це означає, що господар блогу може видалити ваш коментар, якщо він не цікавий. Для того щоб коммент не вилучили, треба уважно прочитати статтю або ознайомиться з сайтом, лише після цього залишити тлумачний, цікавий коментар «по темі».

Якщо говорити про постінгу на форумах, то тут основним завданням є залучення нових відвідувачів. Для цього потрібно написати коментар, в якому ви рекомендуєте відвідати сайт замовника, де зачіпається обговорювана тема.

Ще один вид постинга на форумах – коли ви створюєте нову тему і залишаєте коментарі в інших темах, тим самим розкручуючи і наповнюючи повідомленнями форум.

Постинг, який створюється в соціальних мережах, відрізняється тим, що тут можна запросити друзів з тих мереж, в яких зареєстровані ви самі.

Перевага постинга як роботи полягає в простоті і швидкості виконання завдання. Безліч замовлень на постинг можна знайти на біржах копірайтингу і рерайтинга.

Постинг є одним з видів копірайтингу. Більшість копірайтерів починають свою діяльність саме з цієї роботи.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!