Онлайн-ворожіння в вашому блозі

Онлайн-ворожіння в вашому блозі

Якщо основою або одним з пунктів вашого місячного доходу є отримання грошей з інтернет-блогу або порталу розважальної тематики або оформленого у вигляді жіночого інтернет-журналу, то ви можете збільшити його відвідуваність, додавши на нього можливість онлайн-ворожінь.

Особливо це актуально в наближається період святок з 6 по 19 січня. Як відомо, в цей час навіть скептично налаштовані представниці прекрасної половини населення православних країн не рідко грішать спробами зв’язатися з потойбічними силами в пошуках відповідей на свої запитання про майбутнє. А оскільки, коли справа доходить до спроб вгадати особистість судженого, серед наших дівчат скептиків практично не залишається, ми не сильно помилимося, якщо скажемо, що вся жіноча половина схильна до ворожильної істерії в період святок.

Тому, встановивши на своєму сайті невеликий додаток, пов’язане з ворожінням в режимі онлайн, ви маєте непогані шанси збільшити відвідуваність, що в свою чергу призведе до збільшення ваших доходів від реклами. Приклади таких додатків можна знайти в інтернеті у величезній кількості, досить вбити в пошукову систему відповідний запит.

Деякі люди, взагалі, перетворили ворожіння онлайн в свій окремий бізнес, надаючи платні послуги в цій галузі.

Однак, по-перше, такий підхід вимагає, якщо не фундаментальних знань теми, то принаймні просто хорошою ерудиції в даній області. По-друге, нехай нездійснені прогнози залишаються на совісті тих, хто отримує за них гроші. Чесному ж блогеру досить викласти на своєму сайті і оформити в напівжартівливої ​​формі програму для ворожіння, додавши при цьому, що не слід занадто серйозно ставитися до результатів і сприймати їх (якщо вони будуть незадовільними), як новорічний розіграш.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!