Інтернет-посередництво – робота на дому

Інтернет-посередництво - робота на дому

Вам відомий вислів «Хто володіє інформацією – володіє світом»? Скоріше за все так. Власне, на пошуку і наданні інформації зацікавленим клієнтам можна непогано заробляти. Як це організувати?

Для початку вам потрібно знайти досить великий каталог підприємств по своєму (або будь-якого іншого) місту. Однак, для початку, рекомендується працювати «на своїй території», так як це заощадить вам багато часу на початкових етапах. Отже, ви знайшли такий каталог. Далі ви повинні знайти аналогічний ресурс, але там люди повинні шукати послуги.

Після цього ви знаходите «точки перетину» першого ресурсу і другого. Бажано при цьому знайти таку галузь, де кількість клієнтів перевищує кількість підприємств, готових задовольнити їх потреби в товарі чи послузі. Потім вам потрібно зв’язатися з представниками компаній та запропонувати свої послуги щодо приведення клієнтів.

Вся суть в тому, що керівництво багатьох підприємств по-старому вважає, що досить згадати про себе пару раз в якомусь великому каталозі і клієнти повалять до них натовпом. Але це не так, і ви, своєю пропозицією, підкажете їм рішення напрямки клієнтського потоку в їх сторону. Не турбуйтеся, якщо з першого разу не отримаєте позитивну відповідь на свою пропозицію. Компаній багато і хтось обов’язково погодиться.

Отже, ви отримали згоду. Далі від вас вимагається звернення до клієнтів, як представника тієї чи іншої компанії, і пропозиція скористатися послугами вашого так званого роботодавця. Як варіант – ви можете просто відбирати відповідну клієнтську базу і передавати її уповноваженому людині, що знаходиться в штаті компанії. Оплата в кожному випадку індивідуальна і безпосередньо залежить від роду послуг або виду товарів, якими займається ваш роботодавець.

Цей вид заробітку може стати привабливим для тих, хто бажає заробити за допомогою інтернету, але займатися іншими видами інтернет-заробітку немає бажання. Успіхів!

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!