Бізнес по нарощуванню тиц і pr сайтів

Бізнес по нарощуванню тиц і pr сайтів

Будь-який з тих, у кого є веб-сайт, думав про його просуванні в пошукових системах, так як це відмінна бізнес ідея, яка може приносити користувачеві хороший дохід. Таких методів просування на сьогодні не багато, але, зазвичай, вони всі платні. Новачки часто реєструють свої веб-сайти по каталогам і дошках оголошень, які є в 99% реальними «лінкопомийки», так як там, крім вашого веб-сайту зареєстровані тисячі веб-сайтів. Ось тому пошукові роботи Yandex і Google не переносять такі каталоги, і часто їх індексація проходить досить повільно, або не проходить взагалі.

Значить, розміщувати свої посилання на них немає ніякого сенсу, тим більше Yandex категорично проти, коли на ваш веб-сайт в необмеженій кількості приймаються посилатися ось такі «помийні» веб-сайти, що може позначитися і на його майбутньої розкрутці в негативну сторону.

Більш просунуті юзери просувають веб-сайт по пошукових запитах, але справа це досить складне і тривале, тим більше воно носить ефект «поки оплачуєш, просуваємо». Іншими словами, якщо ви припиняєте оплачувати веб-майстрам за просування свого веб-сайту, то вони просто почнуть знімати ті посилання, які вони розмістили на ваш веб-сайт з інших ресурсів, і він скоро скотитися до вихідного результату. Зрозуміло, гроші, витрачені на його розкрутку підуть в порожню.

Є найнадійніший метод просування веб-сайту – це придбання посилань з просунутих по ТИЦ і PR ресурсів, які мають певну вагу в системах пошуку, і посилання, встановлена ​​на їх сторінках, на ваш ресурс принесе йому певну вагу. Такі дії з плином часу впливають на ТИЦ і PR вашого веб-сайту в хорошу сторону. Але, стоять такі посилання дорого. Наприклад, з ресурсу має ТІЦ = 10 і PR = 1 (малі характеристики), ціна посилання може досягати майже 70 рублів. Що вже говорити про ресурси, які мають високі характеристики ТІЦ і PR, за розміщення вашого посилання на їх може досягти суму в понад тисячу рублів, і це лише за одну посилання!

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!