Бінарні опціони

Бінарні опціони

Популярність бінарних опціонів обумовлена ​​не тільки їх високою прибутковістю, так і порівняльної щирістю в дослідженні. Ясно, що трейдерами не народжуються, ними стають. Однак якщо для вдалої торгівлі на фондовій біржі необхідно володіти неабиякими знаннями і досвідом, то у випадку з бінарними опціонами все ще легше.

Це, до речі, мати відношення і до самого перебігу торгів. Трейдер обирає один з двох можливих варіантів – збільшення ціни активу (Call), або зниження (Put). Іншими словами, ніяких складних маніпуляцій з графіками, перемиканням різних вкладок і підрахунками немає.

Сутність торгівлі бінарними опціонами зводиться до того, щоб правильно дати оцінку прибутковості активу на обумовлений проміжок часу. Якщо ваше гіпотеза виявиться правильною, ви заробите. В іншому випадку, втратите кошти. Але, і величина збитку, і розмір прибутку відомі завчасно. Приймаючи рішення про придбання або продажу опціону, трейдер точно знає, якою сумою він ризикує і скільки може заробити. Це одне з головних відмінностей бінарних опціонів від інших видів торгів, де збитки можуть неодноразово перевершувати ціну активу.

Будь-яка вдала угода, в залежності від умов приносить трейдеру більше 65% від її суми. У більшості випадків, цей поріг вище, прямо до 91%.

Подальше принципова відмінність – швидкоплинність угоди, бінарні опціони можна придбати (або продати) практично на хвилину, зробивши швидкий прогноз. Завдяки цьому у трейдера виникає можливість заробляти жваві засоби на великому числі угод, навіть не оперуючи значними сумами. Хоча, безумовно, дуже маленький термін експірації (часу виконання опціону) дає додаткові небезпеки.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!