Виготовлення сухофруктів

Виготовлення сухофруктів

Сухофрукти користуються популярністю вже досить давно. Попит на подібний товар зростає з кожним роком. Більше того, сухофрукти купують круглий рік, що впливає на рентабельність подібного бізнесу.

Відкрити таку справу дуже просто. Максимальна сума необхідних інвестицій – 2000 доларів, а окупність проекту становить шість місяців.

Для початку потрібно стати суб’єктом підприємницької діяльності. Іншими словами, необхідно здійснити реєстрацію ПП.

Найчастіше виробництвом сухофруктів займаються жителі сіл, які є власниками власних фруктових садів. Не можна не згадати і про людей, які мають дачні ділянки, що також дозволяємо їм займатися таким видом діяльності.

Для виробництва сухофруктів можна використовувати будь-які фрукти, але багато виробників віддають перевагу яблукам, слив та абрикосів. Чому? Відповісти на це питання дуже просто. По-перше, такі фруктові дерева не вимагають особливого догляду або обробки. По-друге, багато споживачів частіше вибирають звичні види фруктів, ніж рідкісні або привезені з інших куточків світу.

Важливо відзначити, що процес сушіння фруктів автоматизований, не вимагає постійного контролю, тому не варто побоюватися, що виробництво сухофруктів виявиться трудомістким і складним видом діяльності.

Рекомендується починати з покупки недорогого сушильного пристрою (до 1000 доларів). Також слід придбати міні-комплекс, в який входить обладнання для чистки, мийки та різання фруктів. Особливо він буде актуальним в тому випадку, якщо ви плануєте займатися виробництвом великого кількість сухофруктів. Деякі моделі міні-комплексів надають можливість фасування готового продукту, але вартість їх досить висока.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!