Виготовлення копчених м’ясних продуктів

Виготовлення копчених м'ясних продуктів

Копчене м’ясо і риба – не дуже корисний, проте дуже смачний делікатес, який в звичайних супермаркетах коштує чимало, а любителі його знайдуться в кожній родині. Ви можете спробувати створити невеликий бізнес з виробництва копченостей, які при наявності всіх необхідних ліцензій, документів і дозволів на реалізацію харчової продукції можна продавати на ринках, реалізувати в магазинах, і так далі.

Устаткування для виготовлення копченостей коштує не надто багато. Установка електростатичного копчення, якої вам на перших порах вистачить в одному екземплярі, коштує близько десяти тисяч рублів.

Не забувайте про те, що продавати таку продукцію ви можете легально тільки в тому випадку, якщо пройдете всі необхідні формальності. В іншому випадку, єдине джерело збуту копченостей – це ринок, поряд з іншими виробниками домашньої їжі.

Якщо ви зарекомендуєте себе як хороший виробник, який не шкодує сил на створення справді якісної продукції, у вас швидко з’являться постійні покупці. Люди завжди запам’ятовують, у кого купувати найкращі продукти, оскільки сьогодні на ринку м’яса і риби спостерігається дефіцит якості, особливо коли мова йде про «домашньому» рівні приготування їжі, який на порядок вище, ніж фабричний.

Розібратися в технології копчення в автоматичній установці дуже просто. Витратні матеріали обійдуться вам дешево, а вартість готового продукту можна збільшувати в залежності від вартості м’яса або риби, використаних у виготовленні копченостей. Реалізація та пошук кінцевого покупця – це, мабуть, найскладніше, однак підприємливий бізнесмен легко знайде, де саме організувати продаж товару.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!