Упаковка з музикою для їжі

Упаковка з музикою для їжі

Приємне плюс корисне: португальські музичні сендвічіНеобичное оформлення замовлення пропонує своїм відвідувачам португальське заклад громадського харчування Soundwich. Як можна здогадатися по його назві, метою цього закладу є насолода не тільки ваших смакових рецепторів, але і вашого слуху.

І мова йде не про звичну живій музиці в дорогому ресторані, або не менше звичних, але більш дратівливих музичних записах, які на перебільшеною гучності крутять в невеликих кафе. У Soundwich пішли набагато далі, об’єднавши ідею смачної їжі з ідеєю музичної шкатулки, і створивши унікальні «співаючі» сендвічі. Упаковані вони в приємно оформлені металеві коробки, які відтворюють різні мелодії, варто тільки підняти їх кришку.

У кожного з семи видів сендвічів – своя музична замальовка, від джазу до класики. Всім відомо, як благотворно впливає супроводжує процес їжі музика на самопочуття і травлення, і компанія Soundwich подбала про те, щоб вибір їх страв завжди був і приємним, і корисним. Кращі шеф-кухаря міста Порту надали закладу «співаючих сендвічів» не тільки свої улюблені рецепти, але і здалися їм відповідними мелодії. Вартість одного такого сендвіча – 7,5 євро.

Можливо, концепцію підхоплять і інші мережі громадського харчування, і незабаром мовчазна упаковка для їжі піде в минуле? Час покаже, а поки має сенс переглянути відомий вислів «Поки я їм – я глухий і німий».

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!