Технологія 3d м’ясного друку

Технологія 3d м'ясного друку

Нова фірма США Modern Meadow запропонувала нетривіальне рішення для тих, хто не може обходитися без м’яса і бажає його є, але одночасно з цим відчуває любов до тварин. Компроміс можна знайти, – це виробництво «друкарського» м’яса.

Технологія 3D м’ясної друку вже використовують для того, щоб створювати різні предмети – як, наприклад, запчастини для велосипеда і шоколад і навіть зубні коронки і мости. Зараз вчені почали розробляти 3D-принтер, за допомогою якого можуть бути створені органи трансплантації.

Програма стартапу Modern Meadow йде набагато далі і має намір зайнятися виробництвом м’ясних продуктів без м’яса за допомогою спеціалізованого пристрою. Фірма вже має грант від фонду мільярдера Пітера Тіля ( Peter Thiel ), який є одним із співзасновників системи платежів PayPal. Суму, зазначену в грант фірма поки не розголошує, але судячи з усього сума ця може коливатися між 250000 $ і 350000 $.

Прес-реліз, поширений фондом, говорить про те, що плани компанії передбачають використання найостанніших технологій інженерії та медицини для виготовлення нових біоматеріалів, в числі яких є і їстівні продукти зі штучно культивованих м’ясних прототипів, що представляють собою практично рівнозначну заміну протеїнів тварин, для всіх споживачів.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!