Скоринка з начинкою

Скоринка з начинкою

Люди, яким не чужі екологічні проблеми, мають можливість представити себе лісу і моря без гір пластикових відходів. Група товаришів і Гарварда обіцяє забезпечити всіх нас біорозкладаної, а можливо і їстівної упаковкою для продуктів харчування.

WikiCells, спеціально розроблена упаковка, являє собою тонку мембрану, виготовлену з харчових добавок і біоразлагающейся полімерів. Вона може бути довготривалою упаковкою для продуктів, як рідких, так і твердих.

Повідомляється, що в такій упаковці їжа зберігається як в шкаралупі. Якщо ж виникло бажання перекусити, треба просто пробити або видалити оболонку. Вже існують пробні мембрани для соку, вина, шоколаду та супу.

На даний момент, для приміщення продуктів харчування в WikiCells необхідна спеціальна машина для упаковки. Але розробники намагаються поліпшити технологію, роблячи її більш доступною і фінансово вигідною.

Зараз ведуться роботи над адаптацією нової технології для ресторанів, а потім черга дійде і до супермаркетів.

Але є в усьому цьому один мінус. Необхідно і саму упаковку захищати від бруду і мікробів. Необхідно стежити, щоб упаковка не зіпсувалася раніше вмісту

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!