Рекламне печиво

Рекламне печиво

Багато хто з нас любить солодке, тому різні ласощі завжди користуються особливим попитом. І якщо ви бажаєте відкрити свій бізнес, то розвивайтеся саме в цій області.

Ви повинні розуміти, що зараз досить багато кондитерських фабрик, тому вам буде складно конкурувати з уже існуючою нішею. Ваше завдання – виявити оригінальність і випустити дійсно унікальний товар, наприклад, рекламне печиво.

Суть ідеї полягає в тому, що ви будете просувати певні компанії (здійснювати своєрідний маркетингових хід). Наприклад, компанія хоче повідомити клієнтам про випуск якоїсь новинки. Ви повинні вчасно відреагувати і підготувати печиво з зображенням майбутнього творіння. Практика показує, що печиво у формі тваринки особливо цінується і привертає увагу покупців, а уявіть захват від ласощів з логотипом відомих компаній у формі авто або телефону. Ваші солодощі будуть не тільки смачними, а й корисними, оскільки люди зможуть дізнатися про випуск очікуваних новинок (і навіть наочно подивитися на зображення девайсів).

Також можна організувати випуск солодощів до різних свят або визначних дат (мова йде про річниці фірми, про 8 березня, 23 лютого). Можна виготовляти і печиво-валентинки. Чим ширше асортимент, тим більша ймовірність стрімкого зростання попиту на ваші послуги.

Щоб організувати такий бізнес багато не треба. Досить подбати про кілька речей:

• про окремому приміщенні, де ви будете проводити свої шедеври;

• про необхідне обладнання і про формочках для випічки;

• про декілька помічників.

Капіталовкладення в цей бізнес мінімальні (і конкуренція невелика). Ще одна перевага виготовлення сувенірного печива в тому, що цей бізнес не вимагає особливих навичок. Досить знати, як замісити тісто і розкласти його в форми, тому впоратися з цим бізнесом зможе кожен бажаючий.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!