Продаж домашньої їжі через інтернет

Продаж домашньої їжі через інтернет

У багатьох людей час від часу виникає проблема, коли немає часу або бажання приготувати їжу. При цьому замінювати домашню їжу фастфудом не хочеться, а піти в ресторан дорого. Але вихід знайдено. Це два сайти: американський BookOfCooks і французький Super Marmite.

Помічено, що навіть коли ми збираємося готувати тільки для себе, то в будь-якому випадку виходить більшу кількість порцій. Тому ці чудові портали з метою економії ваших коштів і в деякій мірі для самореалізації пропонують початківцям шеф-кухарям виставити на продаж свої творіння, а численної аудиторії придбати їх.

Для того, щоб знайти найближче місце продажу будь-якого страви досить поглянути на спеціальну карту. Можна скористатися і іншими видами пошуку, наприклад, підбір дієтичної їжі або страв національної кухні. Для того, щоб забрати покупку, можна скористатися службами доставки або заїхати самому.

На BookOfCooks і Super Marmite можна оцінювати майстерність кулінара, спілкуватися і ділитися рецептами. І, найприємніше, користуватися сайтами можна безкоштовно.

Сьогодні це дуже вигідні пропозиції, а тому ідея для бізнесу в мережі актуальна і затребувана.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!