Папір для свіжості

Папір для свіжості

Ну, скажіть, у кого з вас не псувалися продукти в холодильнику? Тільки звичайно, якщо у вас немає там продуктів, і не було … І якщо у вас холодильника немає.

А у всіх інших випадках – продукти, немов змовившись, втрачають спершу форму, а потім і смак. Людини сьогодні правильніше називати людиною не «споживають», а «купують», – адже, погодьтеся, більшість з нас купує більше, ніж споживає. Ось відкрийте свій холодильник! Ну ось прямо зараз. Відкрийте-відчиніть!

Нічого підозрілого? Ось і ми про те ж. Але повинен же цей безлад, що перетворився вже в звичайну повсякденну неприємність, до якої ми вже звикли, – припинитися? Американська компанія Fenugreen пропонує відмінне рішення проблеми, представляючи нашій увазі особливу папір, що дозволяє зменшити кількість зіпсованих провіантом в нашому холодильнику. Виробник повідомляє, що FreshPaper в силах відстрочити смерть нашої їжі на кілька днів – період так званої «свіжості» продовжується в 2-4 рази.

Особливість цього паперу в тому, що роблять її з індійських спецій, а саме – фенугрека або сінного пожітніка, який входить до складу «каррі».

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!