Натуральні «чупа-чупси»

Натуральні «чупа-чупси»

Яблуко на паличці, покрите карамеллю, не тільки смачне, але і корисне блюдо – цукру мінімум, зате під його шаром – багатий вітамінами фрукт. Виготовлення такого продукту може послужити основою малого бізнесу.

Одним з джерел інтересу клієнтів при цьому буде можливість поспостерігати за створенням ласощі. Все що для цього необхідно: невелике торговельне місце в магазині, на вокзалі і т. д. і карамелізатор. Витратні матеріали: яблука, карамельна суміш, пакети для продукції, палички.

За 500 доларів можна купити карамелізатор, потужності якого буде достатньо для виробництва 60 яблук в карамелі на годину, тобто по яблуку в хвилину. Разом, загальні витрати на відкриття виробництва на орендованій площі складуть 1,5 – 2 тис. Доларів. Яблук в Росії багато, коштують вони недорого. Для цього бізнесу підходять тверді фрукти, які мають середній розмір. Якщо у вас закордонні яблука, вкриті воском, їх потрібно занурити в окріп і відразу ж витягнути, а замет витерти рушником.

Процес глазурування яблук виглядає так: карамельна суміш і вода в пропорціях, зазначених в інструкції карамелізатора, варяться протягом необхідного часу при температурі 140-150 градусів Цельсія. Ознакою готовності карамелі стане миттєве затвердіння її краплі в чашці з холодною водою. Після цього можна починати процес готування партії карамельних яблук.

Плоди насаджуються на палички. Тримаючи палички в руках, ви опускаєте «заготовки» в розплавлену карамельну масу. Після вилучення дайте зайвої карамелі стекти назад в карамелізатор, провернув яблуко в повітрі пару раз. Готові вироби викладайте на промаслений папір або деко і давайте їм охолонути. Остигнуло ласощі готові до пакування в спеціальні пакетики.

Собівартість одного карамельного яблука становить 13 – 14 рублів. Продаж по 50 рублів за штуку при правильній рекламі і умінні привернути клієнтів забезпечить вас стабільним доходом.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!