Музична упаковка для їжі

Музична упаковка для їжі

Дбаєте про своє здоров’я? Тоді читайте про венеричні захворювання симптоми . Ця інформація може виявитися вам дуже корисною.

Давно помічено, що прийняття їжі в супроводі музики позитивно позначається на травленні і настрої. У ресторанах можна насолодитися їжею під виконання живої музики, а кому це дорого, можуть слухати музичні твори в запису. Цікаву послугу пропонують у Португальському місті Порту в закладі Soundwich. Тут можна спробувати особливий сендвіч – з індивідуальним музичним супроводом, котрий з упаковки.

У пропонованому асортименті сім різних видів сендвічів з різними наповнювачами з овочів, фруктів, м’яса, сиру та інших інгредієнтів.

Сендвічі упаковані в металеві коробки, і при відкритті кришки починає звучати музика – класичні композиції, шлягери або джаз. Коштує це нововведення 7,5 євро за упаковку.

Купуючи коробку їжі за помірну плату, відвідувачі отримують на додаток гарний настрій від приємної музики.

Непогано б підтримати починання, застосувавши нововведення і до інших видів їжі, наприклад до тортів, забезпечивши їх відповідним музичним супроводом.

Хорошим просуванням ідеї могла б стати продаж елітного алкоголю з акомпанементом. До кожного з видів спиртного можна підібрати відповідну йому музику, і цим зробити приємність покупцям.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!