Ідея бізнесу свій продуктовий магазин

Ідея бізнесу свій продуктовий магазин

Продукти харчування користувалися, користуються і будуть користуватися попитом, тому відкриття власного магазину – справа перспективна і прибуткова. Привабливість цього виду діяльності пов’язана не тільки з можливістю самостійного формування торгової націнки, а й відсутністю великих комунальних витрат.

Для початку слід визначитися з територіальним розташуванням магазину. Від вибору місця залежить число клієнтів і, відповідно, рентабельність самого бізнесу. Звичайно, в продуктовому магазині покупці будуть завжди, але ж творці бізнесу зацікавлені в тому, щоб число покупців було максимальним. Досягнення цієї мети залежить від декількох факторів.

Перший фактор – наявність конкурентів. Там, де є подібні магазини, «вижити» починаючому підприємству досить складно. З огляду на цей факт, рекомендується відкривати магазин або за містом, або в тих місцях, де в радіусі 500 метрів не буде продуктових точок. Знайти таке місце досить складно, але можливо.

Другий фактор – територіальне знаходження точки. Від місця розташування магазину залежить його виручка. У спальних районах вона буде набагато меншою, ніж в магазинах, розташованих біля метро. Також вигідно розміщувати магазин біля транспортних зупинок, на яких збираються як місцеві жителі, так і приїжджі.

Що стосується приміщення, то його бажано орендувати, а не купувати. Не забувайте, що бізнес може виявитися нерентабельним, що призведе до втрати пристойної суми грошей. Слід подбати про закупівлю необхідного обладнання. Вам знадобляться холодильна вітрина, холодильна шафа, морозильна скриня, ваги і касовий апарат.

Мінімальна сума необхідних інвестицій – 6 тисяч доларів. Окупність проекту може зайнятий від декількох місяців до декількох років.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!