Екологічно чисті продукти

Екологічно чисті продукти

Останнім часом за кордоном і в Росії зростає мода на екологічну життя – люди прагнуть бути ближче до природи, користуються екологічно чистими матеріалами для будівництва будинків, пошиття одягу і роботи, а також прагнуть купувати екологічно чисту їжу, стежачи за власним здоров’ям і станом навколишнього середовища . В Європі та Америці екологічно чисті продукти, що не містять нітратів та шкідливих речовин, користуються величезною популярністю, і обсяг їх продажів зростає з кожним роком. У Росії любителів еко-життя стає все більше, і ви можете заробити на реалізації подібних продуктів – особливо такий бізнес актуальний для садівників, які мають власний город, де вирощують органічні продукти харчування без використання додаткових хімічних засобів.

Рекламуючи свої послуги, акцентуйте увагу на те, що у вирощуванні рослин ви не використовуєте синтетичні добрива та отрутохімікати, а грунт удобрюєте тільки органічними продуктами. Також звертайте увагу потенційних покупців на те, що ваше завдання – це турбота про здоров’я людей, а також турбота про нашу планету, яка серйозно постраждала за всю історію людської господарської діяльності.

Відкрити власну торгову точку, яка буде спеціалізуватися винятково на продажу органічної їжі, не так складно – процес мало чим відрізняється від процесу відкриття будь-якого іншого магазину. Вам необхідно сертифікувати свою діяльність, щоб ваші продукти були дійсно визнані придатними для застосування в їжу і безпечними.

Ваші продукти не повинні містити генетично модифікованих організмів, а в їх виробництві не повинна застосовуватися хімічна консервація і інша подібна обробка, в тому числі, обробка фенолами, пестицидами і радіацією. Тільки в цьому випадку продукти будуть визнані органічними.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!