Чоловічі солодощі

Чоловічі солодощі

Чого ж хоче жінка? Цей хвилюючий багатьох питання поки так і залишається без відповіді. Але здогадатися чого хочуть представники сильної половини людства – цілком посильне завдання. Вони бажають завжди залишатися чоловіками в усіх сенсах цього слова. Вони хочуть, щоб з ними розмовляли на їх чоловічому мовою. Описана нижче бізнес ідея передбачає організацію компанії, яка буде виготовляти чоловічі солодощі.

На перший погляд може здатися, що при реалізації цього бізнес плану можливі деякі труднощі. Мовляв, весь кондитерський ринок уже давно поділений і все його ніші зайняті, тому бізнес неможливо підняти. Але, це зовсім не так.

Чоловіки дуже люблять солодощі. Мабуть, не менше навіть, ніж діти або жінки. Однак сильна стать дуже не любить в цьому зізнаватися. Подивимося на сучасну упаковку кондитерських товарів. Це м’які і ніжні тони, квіточки і метелики – то є все жіночої. А для чоловіків же треба випускати «солодку» продукцію в такій упаковці, дизайн якої залучав чоловіків і на емоційному, і функціональному рівні. Така упаковка, оформлена в чоловічому стилі, сприйметься як «своя», а значить і попит на самі кондитерські вироби буде великий.

Тільки уявіть собі: морозиво під назвою «Ром-кола», шоколадний батончик з написом «Віскі-сода», оформлений у вигляді пляшки. Насправді, варіантів дуже багато. Потрібно просто проявити фантазію, прислухатися до себе (якщо ви чоловік) або спробувати поглянути на світ очима сильної половини людства, якщо ви жінка.

Почати можна з найпростішого – виготовлення тортів. Можна навчитися самим пекти торти і прикрашати їх мастикою або марципанами. Або ж об’єднати під своїм керівництвом кількох майстринь, які будуть виготовляти торти для вас.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!