Азіатські делікатеси

Азіатські делікатеси

Харчування є однією з життєво важливих потреб людини. Тому в будь-які часи продукти харчової промисловості затребувані і можуть принести дохід. У наші дні, коли екстремальні види спорту перестали кого-небудь дивувати, прийшов час екстремальної кухні стати джерелом прибутку для підприємливих людей.

Першими заробляти на священному трепеті, який викликають у західної людини деякі азіатські страви, почала компанія з Великобританії «Edible» ( «Їстівне»). Заснована вона була в 2000 році, а її продукція призначена для гурманів, які не бояться нових в шматків і мають «нетрадиційний підхід до їжі». Творці бізнесу кілька років провели у подорожі по всьому світу, в якому спостерігали за приготуванням найекзотичніших делікатесів і пробували їх. Після повернення на батьківщину вони вирішили поділитися вивченими рецептами зі співвітчизниками.

—-

У паливних системах і трубопроводах важлива наявність якісних запчастин і деталей. Заглушка сталева еліптична, Виготовлена з титану, незамінна для перекриття трубопровідних систем. Еліптичні заглушки підходять для використання при високих температурах і відповідають ГОСТу.

—-

Відповідно, метою компанії є відкрити для людей нові горизонти кухні – світові делікатеси, шансу спробувати які у них, можливо, ніколи не було б. Адже не кожен бажаючий скуштувати черв’яків, заправлених мурашиним соком, відправиться за цією стравою на край світу.

«Edible» постійно розширює своє меню, вишукуючи незвичайні для європейців рецепти. Зокрема, гастрономічним екстремалам пропонується крокодилова шкіра під соусом каррі, шершень в меду, личинки різних комах і навіть кави з секреції маловідомого європейцям тварини.

Клієнту потрібні лише сміливість і цікавість, про безпеку їм турбуватися не доводиться: найсуворіший контроль за всіма інгредієнтами для приготування незвичайних делікатесів забезпечує використання лише безпечних для здоров’я продуктів.

У Росії організацій, що пропонують такі страви, немає. Зате ризикових людей у нас вистачає. Чому б не доповнити їх екстремальний відпочинок екстремальної ж кухнею?

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!