Їжа з рідного міста

Їжа з рідного міста

Час не стоїть на місці і постійно рухається вперед. Подібно часу і людина постійно знаходиться в русі, опиняючись в різний час в різних місцях. Але де б не знаходилася людина, він завжди пам’ятає про те місце де народився – про свою батьківщину. І дуже часто буває, коли перебуваючи далеко від дому, хочеться доторкнутися до чогось, що пов’язувало вас з батьківщиною більшою мірою, а саме їжею. І як хотілося б, що б хто-небудь, піклуючись про вас, надсилав би шматочок улюбленого пирога. Саме цю потребу американець Джонатан Чим втілив в бізнес-ідею.

Джонатан Чим народився в Сан-Франциско і ставши студентом, переїхав на східне узбережжя. Мама Джонатана постійно надсилала йому що-небудь їстівне, щоб син не забував про батьківщину. Згодом Джонатан зрозумів, організувавши подібні послуги, можна заробляти гроші. В наслідок зі звичайної ідеї народився сервіс GothamBox.

Суть проекту полягала в тому, що кожен бажаючий, міг залишити свою заявку на сайті сервісу і періодично отримувати посилку саме з того місця, звідки він родом. Поступово проект сервіс GothamBox почав набирати популярність, хоч поки посилки і приходять тільки з двох міст: Сан-Франциско Нью-Йорка.

Крім цього, проект GothamBox займається благодійністю. Так завдяки кожному новому учаснику проекту, буде нагодований голодна людина з цього міста.

Це була чергова ідея для свого бізнесу. Не забувайте, що важливо коректно прораховувати обрану нішу, попит і враховувати характер споживача. Саме в цьому випадку ви зможете відповісти на питання у що вкласти гроші в 2013 році , щоб вкладення принесло вам довгоочікуваний прибуток і хороший стрибок вгору в своєму бізнесі.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!