Їжа для дітей та їх здоров’я

Їжа для дітей та їх здоров'я

За даними громадської організації «Корпус милосердя» кількість дітей, які страждають від недоїдання в Індонезії, становить 11 мільйонів чоловік. У бідних районах Джакарти на обід для дитини батьки можуть виділити не більше двох тисяч рупій.

Такий мізерної суми недостатньо для покупки повноцінної їжі і діти витрачають гроші на шкідливі чіпси і дешеві солодощі в вуличних кіосках. В результаті такого неправильного харчування і постійного недоїдання в деяких міських районах кількість малюків, хворих на недокрів’я, досягає 50%.

Організація «Корпус милосердя», в рамках своєї діяльності по боротьбі з наслідками бідності, розгорнула спеціальну програму під назвою «Здорова вулична їжа» (Healthy Street Foods Project). Метою цієї програми є надання можливості для дітей купити здорову їжу за символічну ціну.

Для реалізації даного проекту дизайнери компанії Saatchi & Saatchi виготовили спеціальні візки, які назвали «Кафе моєї дитини» (Kedai Balitaku). Пересувні лотки обладнали низькими прилавками і навіть передбачили відерця з краником, для того щоб маленькі покупці могли перед їжею помити руки. Для організації дитячого харчування відібрали місцевих підприємців.

Меню розробляється з урахуванням потреби організму дитини в калоріях. Ось один із прикладів комплексного обіду: каша з рису з куркою і овочами, і кокосове молоко, ціна такого ланчу становить 2000 рупій.

Практична реалізація проекту викликала велику популярність у дітей. Ще один плюс даної програми в наданні нових робочих місць для людей, які займаються таким мікро – бізнесом і отримують дохід від роботи дитячого кафе.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!