Як заробляти в інтернеті

Все більше число користувачів починають заробляти гроші у всесвітній павутині. Роботи тут багато – є і прибуткова, а є зовсім копійчана, тут хто на що здатний. Але багато людей ще не знають, як заробляти в Інтернеті.

Як заробити в інтернеті?

Заробітки в Інтернеті можна розділити на два види:

заробіток на основі будь-яких знань і

без певних навичок.

1. Введення капчі . Така робота полягає в тому, що потрібно вводити з картинок різні цифри в відповідне поле. Тут можна заробити від декількох центів до долара на день. Але ви будете сидіти перед комп’ютером цілодобово.

2. Серфінг , читання листів і кліки. Це все можна знайти на одному сайті, сайтів, які пропонують користувачам таку роботу, дуже багато. На поштовика є і різні цікаві завдання. Якщо увійти в курс справи, то можна заробляти в день п’ятдесят центів і більше і особливо не напружуватися.

3. Заповнення анкет і проходження різних опитувань. На електронну пошту вам будуть приходити такі опитування, потрібно на них відповідати і за одну заповнену анкету можна отримати від десяти до двохсот рублів. Але анкети надсилають не кожен день, а тільки тоді, коли є потреба в проведенні опитувань серед населення.

4. Заробіток на файлообмінниках . Увійдіть на декількох файлообмінниках, потім заливаєте якийсь фільм, гру або програму. За тисячу скачувань можна отримати пристойну винагороду. Але тут треба враховувати, що саме захочуть завантажувати люди.

5. Написання статей . Це найреальніший заробіток, тут оплата набагато краще. Але для цього потрібно грамотно викласти свої думки, друкувати без помилок і швидко. Зараз в Інтернеті близько десятка відомих хороших бірж контенту, спробуйте свої сили на них.

6. Створіть свій сайт . Однак тут дуже багато підводних каменів і перш, ніж ваш сайт почне приносити хороший дохід, вам доведеться його добре розкрутити. Але грамотні люди отримують за сайти хороші гроші, вони навіть створюють їх і потім продають іншим користувачам.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!