Як заробляти на купонних сайтах

Ці сайти вперше з’явилися в Інтернеті в 2008 році, а на даний час їх налічується вже більше десятка. Люди дуже люблять знижки, а на цих сайтах можна замовляти послугу або ж купувати товар зі знижкою від 40 до 90 відсотків.

Але як заробляти на купонних сайтах?

Це не дуже складно: треба знайти товар за низькою ціною і продати його на купонному сайті.

– Пошук найбільш вдалого товар. Можна зайти в китайські Інтернет-магазини і поглянути на пропонований асортимент. Товар можна замовити і через постачальників, і самому. Знаходьте привабливий товар і продаєте його на купонному сайті приблизно раз в п’ять або десять дорожче.

– Створення свого сайту. Добре, якщо ви створите в своїх акціях свій сайт під кожен товар, де буде його опис. Якщо ви це вмієте робити, то це праці вам не складе, а якщо нічого в цьому не розумієте, то замовляєте таку послугу у фрілансера. Така послуга коштує від 1000 до 1500 рублів.

– Укладення договору з Купонатор. Ви пишете лист Купонатор, про те, що бажаєте стати його партнером і розміщувати на його сайті свою рекламу. Вам надішлють договір, в якому обумовлюються всі умови з продажу товару і комісія за продані одиниці. Зазвичай комісія встановлюється від 20 до 50 відсотків, але можна й поторгуватися. Після підписання договору менеджер вам пришле макет майбутньої акції.

– Робота з клієнтами. При продажу товарів через власний Інтернет-магазин вам доведеться працювати з клієнтами: відповідати на їхні дзвінки і листи і займатися доставкою товарів. Але ви можете цю рутинну роботу за невелику плату надати Купонатор. Вам тільки доведеться передати свій товар в офіс Купонатор або переправити його в відділ доставки.

– Запускаємо акцію. Після того, як всі умови обговорені, починається запуск акції. Прибуток від таких акцій безпосередньо залежить від товару та його вартості, а також від кількості замовлень. Якщо у вас не вистачає товару, то замовляєте ще одну партію. Після закінчення акції можете підрахувати свій прибуток.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!