Як заробляти гроші вконтакте

У будь-яких соціальних мережах багато грошей і якщо до справи підійти правильно, то можна на цьому заробити кошти. Але багато хто ще не знають, як заробляти гроші вконтакте. У цій мережі налічується більше 120 мільйонів користувачів і їх число неухильно зростає.

Отже, Як можна заробити гроші вконтакте?

Увійдіть в цій соціальній мережі, познайомтеся з новими людьми і відзначте в сторінці своїх друзів. Сторінку потрібно розкрутити і домогтися підписки на неї не однієї тисячі користувачів. У своєму статусі можна розміщувати рекламу за гроші, посилання на різні сторонні ресурси, встановлювати різні банери. Якщо ви будете вступати в групи, оцінювати фотографії та підписуватися на сторінки, то вам за це будуть платити гроші.

Створіть свою групу , яка присвячена іншому сайту. Чи займаєтеся просуванням послуг або ж товарів, які пропонують на сайті. При кожному переході будь-якого користувача на ресурс, який ви рекламуєте, вам будуть нараховуватися гроші. Далі можна навіть отримувати якийсь відсоток від продажу.

Створіть свої ігри або програми . Якщо самі не зможете це зробити, можна звернутися до фахівця. Чим буде популярніше ресурс, тим більше можна заробити грошей Вконтакте.

Створіть свій Інтернет-магазин . У створеній групі розміщуєте інформацію про товар і його постачальника, можна зробити альбом пропонованих продуктів. Для цього вам знадобиться знайти постачальників, які зможуть працювати з відстрочкою оплати. Для початку з покупців можна брати частину оплати, щоб розділити ризики.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!