Як заробляти гроші в селі

Більшість жителів сільської місцевості їдуть в місто, так як в селі немає роботи. Але деякі люди не хочуть кидати рідний дім, і тому ми розповімо,

Як заробити гроші в селі.

Якщо проявити кмітливість і добре потрудитися, то можна відкрити свій прибутковий бізнес.

Отже, Як можна заробляти гроші в селі

Вирощування фруктів і овочів . Витрати будуть мінімальні: розсада, добрива, установка теплиць, але дохід можна отримати непоганий. Можна продавати свою продукцію на ринку самому, а можна домовитися з продавцями в місті і постачати їм товар.

Приватна пилорама . Для неї знадобиться потрібне обладнання і, швидше за все, доведеться наймати робітників. З місцевими лісівницькими бригадами потрібно домовитися про постачання деревини. У місцевій адміністрації вам видадуть ділянку під пилораму, і якщо бізнес піде вдало, то можна займатися деревообробним виробництвом. Така продукція завжди затребувана і принесе вам прибуток.

Тваринництво – традиційний спосіб заробітку в селі. Спочатку можна побудувати невелику ферму і розводити поросят. Без витрат, природно, не обійдетеся, але і м’ясо можна продавати постійно і отримувати від цього хороший дохід. (Див. Також Ідея бізнесу: розведення свиней

Агротуризм . Цей вид бізнесу останнім часом досить популярний. Потрібно мати будиночок, який розташований в мальовничій місцевості, найкраще, біля річки. Жителі мегаполісів дуже часто хочуть відпочити на природі, збирати гриби і ягоди і просто насолодитися свіжим повітрям. Ви будете орендувати їм будиночок, і отримувати за це гроші.

Ви можете залишити коментар або надіслати trackback з Вашого сайту.

Залиште коментар

Ви маєте увійти, щоб коментувати.

Підпишіться на RSS Слідкуй за мною! Слідкуй за мною!